Kategorie

ProducenciO nas

Firma "MERITUM" powstała w 1996 roku. Nasza siedziba mieści się w Gdańsku przy ul. Hynka 57 (stara numeracja 2 B), posiadamy również oddziały w Gdańsku (Morena) i Gdyni (Karwiny), w związku z dynamicznym rozwojem firmy w planach jest otworzenie kolejnego punktu pod koniec 2014 roku.

Naszymi atutami są fachowość, szybkość działania, profesjonalizm, umiejętność dostosowania się do potrzeb klienta. "MERITUM" zajmuje się kompleksowym wyposażaniem firm, biur, urzędów, szpitali, aptek, szkół, kasyn, hoteli etc. w sprzęt komputerowy oraz akcesoria.

W naszej ofercie znajduje się także szeroka gama oprogramowania komputerowego, szkolenia z zakresu użytkowania komputera, dwudziesto cztero godzinny serwis, możliwość zakupu nowych zestawów lub poszczególnych podzespołów na dogodne raty lub leasing.

Jesteśmy firmą elastyczną, z którą w każdym przypadku można negocjować wysokość cen . Od początku działalności firmy podjęliśmy współpracę z wieloma instytucjami sektora państwowego i prywatnego na terenie całego kraju, które wyrażają duże zadowolenie z jakości wykonanych usług.

Bliższych informacji udzielimy Państwu poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez wcześniej umówione spotkanie naszego przedstawiciela w Państwa firmie.

Posiadamy autoryzację na sprzedaż produktów:?

 

?
Raty Żagiel